4 סיבות נוספות לגידור אלומיניום לבחירה הנכונה לבית או לעסק שלכם

בחירת חומר הגידור הנכון לביתכם או לעסק דורשת מחקר והשוואת מוצרים. גידור אלומיניום הוא ללא ספק בחירה אפשרית בשל שלל יתרונותיו. בחודש שעבר הצגנו את המשיכה האסתטית, הבטיחות והאבטחה, היכולת המשופעת והעמידות של גידור מסוג זה. החודש נמשיך להציג גדרות אלומיניום על ידי דיון בארבע הטבות נוספות.

 

תחזוקה נמוכה

 

תחזוקה אולי לא מהווה דאגה ראשונית למרבית המוצרים החדשים, אך היא מהווה גורם חשוב בעת ההחלטה על חומר גידור. במהלך הייצור גדרות אלומיניום מכוסות בציפוי אבקת צבע. תהליך זה ממזג את הצבע למשטח המתכת ומגן על הגדר מפני בלאי. שלא כמו גדרות עץ וברזל מחושל, גדרות אלומיניום אינן דורשות אחזקה ותיקונים תכופים ויקרים כמו חומרים משמרים, חומרי איטום, כתמים או צבעים. כדי לטפל בגדר אלומיניום, פשוט נקה פסולת שהצטברה או התיז בעזרת צינור גינה כדי לנקות לכלוך בנוי.

 

ידידותי לסביבה

 

אלומיניום הוא חומר שניתן למחזר מאוד. תוכלו לבחור גדר העשויה מאלומיניום ממוחזר מבלי לוותר על מעט עמידות. אתה יכול גם למחזר בקלות את גדר האלומיניום שלך בסוף תוחלת החיים שלה. בגלל שגדרות אלומיניום אינן דורשות צביעה מתמדת או גימור חוזר, אתה מבטל הכנסת כימיקלים חזקים נוספים לסביבה.

 

אפשרויות עיצוב מותאמות אישית

 

בנוסף ליכולתו להסתגל לנופים ומדרונות שונים, גדרות האלומיניום מגיעות במגוון צבעים, גבהים ומרקמים. אתה יכול ליצור עיצוב גדר מותאם אישית משלך עם חומרה, כיפות או דוקרני אבטחה שונים כדי להתאים לצרכים הספציפיים שלך, כל זאת תוך ביצוע קוד מקומי.

 

משתלמות כספית

 

גדרות אלומיניום קלות משקל (שליש ממשקל גדרות הפלדה), דורשות ייצור פחות מיוחד (מיוצר ולא מפוברק), וקל יותר להובלה והתקנה מאשר גדרות מתכת דקורטיביות אחרות. גורמים אלה הופכים את גדרות האלומיניום למשתלמות ביותר. אמנם זה עשוי לעלות מראש יותר מגדר עץ, אך הוא לא ידרוש עלויות אחזקה ותחזוקה נוספים. השקעה חסכונית לטווח ארוך זו תימשך עשרות שנים ללא צורך בהחלפה.

 

גדרות אלומיניום חזקות, אמינות ודלות-תחזוקה, הן בחירה מצוינת עבור הבית או העסק שלכם. 

דילוג לתוכן