5 יתרונות של כיסויים לפטיו מסחרי

טרנד המסעדות על הגג חווה עלייה מאסיבית בשנים האחרונות. שטחי מגורים חיצוניים מפוארים ומסבירי פנים אינם מוגבלים יותר למסגרות אלה, והם עשו את דרכם גם למסגרות מסחריות. עם כל כך הרבה תחרות בתחום כיום, עסקים שואפים להפוך את חוויית הלקוח לכמה שיותר טובה.

 

עם זאת, התקנת כיסויי פטיו היא הדרך הפשוטה ביותר להשמיש חלל חיצוני. במשך שנים רבות, כיסויי פטיו סייעו לבעלי בתים ליצור חללים חיצוניים חמים, אך כיום, עסקים החלו להתקין כיסויי פטיו לחללים החיצוניים שלהם מכיוון שהם מגיעים עם יתרונות רבים שמנינו חלק מהם למטה:

1. הכנסה גבוהה ובסיס לקוחות גדול יותר

על פי מחקרים, התקנת פרגולה חשמלית לחלל חיצוני יכולה להגדיל את ההכנסות בשיעור של עד 65%. עם התקנת כיסוי פטיו מסחרי, עסק בעצם מרחיב את השטח הזמין שיש בו כדי להתאים ללקוחותיו. עם שטח גדול יותר, עסק מסוגל להכיל יותר לקוחות ועם זה מגיעה דחיפה אדירה בהכנסות! זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של כיסויי פטיו מסחריים.

2. הגנה מפני מזג האוויר

להיות עם מרחב חיצוני פתוח נשמע נחמד עד שמדברים על שמש בוערת וגשם כבד. אף אחד לא היה רוצה לשבת בחוץ במזג אוויר כזה. עם זאת, התקנת כיסויי פטיו מסחריים תשמור על הלקוחות שלכם, ללא קשר למזג האוויר. יותר מכך, הלקוחות שלכם אפילו יקבלו הזדמנות ליהנות ממזג האוויר מבלי להיות ממש מתחת לכיפת השמיים.

3. מיתוג ונראות

יתרון נוסף של כיסויי פטיו מסחריים הוא ההזדמנות של עסק למתג את עצמו ולהגביר את הנראות שלו. כיסוי לפטיו הוא אפשרות אידיאלית עבור עסק למתג את עצמו. התקנת כיסוי פטיו מסחרי מהודר תיצור גל של התרגשות בקרב הלקוחות שישתפו את חווייתם עוד יותר, ותגדיל את טווח החשיפה של המותג שלכם.

4. אווירה

מרחב ישיבה בחוץ הוא תמיד נעים יותר מאשר מרחב סגור. האפשרות לשבת בחוץ וליהנות מהטבע מושכת יותר. כיסוי הפטיו שומר על הלקוחות מפני אלמנטים טבעיים ויש בו אווירה חמה כדי לספק חווית לקוח שתיזכר לזמן רב מאוד.

5. מרחב חברתי

החלל הפנימי אמנם נעים, אך הוא אינו המרחב החברתי האידיאלי. לקוחות לא באמת יכולים ליהנות לגמרי מצחוק בלתי מוגבל, והם גם לא יכולים לקחת הפסקה ופשוט להתבונן בהולכי רגל מסתובבים. כיסוי לפטיו מסחרי מספק לעסקים הזדמנות ליצור מרחב חברתי שבו לא רק הלקוחות ייהנו אלא גם זה ימשוך יותר לקוחות להצטרף לסצנה החברתית בעסק שלכם.

סיכום

כיסויי פטיו מסחריים מגיעים עם יתרונות רבים לעסקים, כולל הרחבת שטח הישיבה, הזדמנות מצוינת למתג את עצמם, יצירת מרחב חברתי וחוויית לקוח שנחרטת בזיכרון.

למעבר לעוד פתרונות הצללה לחצו כאן.

דילוג לתוכן