מיקרופיגמנטציה

כל סוגי שיטות המיקרופיגמנטציה

את כל השיטות הטרנדיות ניתן להכיר במהלך הלימודים בקורס "מיקרופיגמנטציה". אבל עכשיו אנחנו נדבר על הפופולריות ביותר. 

שיטות מיקרופיגמנטציה של שפתיים. 

שיטות מיקרופיגמנטציה של שפתיים נבחרות על ידי מומחית מקצועית בהתאם לבעיה שצריך לפתור.

שיטת קונטור (קו תוחם).

רוב הנשים מעל גיל 40 חוות שינויים בקווי מתאר של שפתיים. התוצאה המתקבלת לאחר טיפול היא קו מתאר ברור הדומה לעיפרון.

תיקון שפתיים בדרך זו אינו משנה את צורת השפתיים המולדת. שיטה שבוצעה כהלכה יוצרת אפקט טבעי: הפיגמנט הנבחר, בהרמוניה מושלמת עם הגוון הטבעי, מביא למהפך במראה השפתיים. תוצאה: נראה טבעי ורך.

שיטת קונטור עם הצללה.

כדי להעניק לשפתיים בהירות ועסיסיות, משתמשים בשיטה של מיקרופיגמנטציה עם הצללה והדגשת קו המתאר. הרעיון מאחורי המיקרופיגמנטציה בשיטה זו הוא למרוח קו מתאר באותו הגוון של הפיגמנט המשמש לשאר השפתיים.

בשל העובדה שמיקרופיגמנטציה מתבצע מעבר לגבולות הטבעיים של קו המתאר, נוצר אפקט של שפתיים מלאות ועסיסיות יותר. ניתן לבחור בכל גוון של פיגמנט – גם כהה וגם בהיר. השיטה מתאימה לנשים בכל הגילאים.

שיטת 3D

שיטת 3D היא הקשה ביותר לביצוע מכלל שיטות האיפור הקבוע. מיקרופיגמנטציה עם אפקט זה עוזרת לתקן את הניואנסים של קו מתאר מרושל, אסימטריה, מלאות לא מספקת או מוגזמת של השפתיים. קו המתאר וההצללה בשיטת התלת מימד מתבצעים באמצעות מספר גוונים של פיגמנט.

שיטת המיקרופיגמנטציה התלת מימדית, המורכבת מקווי מתאר ומילוי מלא של השפתיים, מתבצעת בשני מפגשים. בראשון, המומחית מדגישה את קו המתאר, בשני, היא ממלאת לחלוטין את שטח השפתיים.

שיטת "Lip light".

לשיטת מיקרופיגמנטציה לשפתיים "Lip light" יש שם שני – "Light Kayal". הטיפול יכול להתבצע רק על ידי מומחית מנוסה. על ידי החדרת פיגמנט קל מעל קו המתאר, נוצר אפקט של נפיחות קלה. למיקרופיגמנטציה בשיטת "לייט קייל" יש תנאי מקדים חשוב אחד: השפתיים חייבות להיות בעלות צורה מושלמת!

שיטת "נטורל"

שיטת Naturel מתאימה לנשים שאינן מעוניינות לבצע שינויים מהותיים בצורת השפתיים הנרכשת מלידה. טיפול זה יעזור להעניק לשפתיים צבע קל ואקספרסיביות. מיקרופיגמנטציה כזה לא בולט לעין של הסובבים.

שיטת אקוורל

מיקרופיגמנטציה של שפתיים, שנעשתה בשיטת צבעי מים, מאופיינת בהעדר גבולות ברורים סביב קו השפתיים. המומחית מבצעת את הטיפול באמצעות פיגמנטים בגוונים עמומים, ממזגת אותו בעדינות על פני השפתיים. שיטת מיקרופיגמנטציה חסרת המתאר עוזרת להשיג את המראה הטבעי ביותר.

עבור הסובבים, מיקרופיגמנטציה עם הצללה תיתפס כתוצאה של גלוס או באלם ורוד עדין. מתאים לכל הגילאים.

שיטת מיקרופיגמנטציה "שפתון".

במהלך הטיפול, המומחית משתמשת בפיגמנט למילוי כל פני השפתיים, וכתוצאה מכך נוצר האפקט של איפור בולט. פופולרי בקרב בנות שרוצות לשנות באופן קיצוני את המראה שלהן. שיטת המיקרופיגמנטציה "שפתון" בשפתיים מבטלת לחלוטין את הצורך להשתמש בשפתון.

בחירה נכונה של גוון הפיגמנט על ידי המומחית יוצרת נפח אטרקטיבי וברק נעים.

שיטות שונות של מיקרופיגמנטציה של שפתיים מכוונות לביטול בעיות אסתטיות מסוימות.

איסורים והתוויות נגד לטיפול.

טיפול במיקרופיגמנטציה אסור לחלוטין לחולי סוכרת, אונקולוגיה, כבד, אי ספיקת כליות, HIV, הפטיטיס, אפילפסיה, אסטמה של הסימפונות, יתר לחץ דם, אקנה, קרישת דם לקויה, מחלות דרמטולוגיות, הנקה, הפרעות נפשיות ומחלות עצבים מרכזיית, הריון ונוכחות של צלקות קלואידיות.

כמו כן, למיקרופיגמנטציה של שפתיים ישנן מספר מגבלות.

ראשית, אסור להשתמש בפיגמנט בהיר ובולט יתר על המידה, המזכיר שפתון בגוונים כהים: דובדבן, בורדו, חום, שזיף וכו'.

שנית, יש אסור לעשות טיפולי מיקרופיגמנטציה בימי דימום הוסת או במערכת חיסון מוחלשת.

שלישית, טיפול מונע מקדים נגד הרפס הוא תנאי חובה.

רביעית, במהלך החדרת הפיגמנט אסור לחרוג מקו המתאר הטבעי של השפתיים.

 

“כל סוגי השיטות בגבות"

סוגי מיקרופיגמנטציה של הגבות

בתחילה הייתה רק שיטה אחת לעבודה בתחום אמנות זה – מיקרופיגמנטציה ידני. מדובר בשיטה של ​​צביעה ארוכת טווח, שבה הפיגמנט מוחדר מתחת לעור, לשכבה העליונה שלו, כך שהציור לא נשטף והחזיק זמן רב. מאוחר יותר, הופיעו מכשירים מיוחדים שמקלים מאוד על עבודתה של המומחית ומפחיתים את הכאב.

תעשיית היופי המודרנית מציעה שיטות מתקדמות הרבה יותר, אשר מאפשרות להפוך את הגבות לאחידות וטבעיות בצורה מושלמת. הבה נסתכל ביתר פירוט על סוגי מיקרופיגמנטציה לגבות הקיימים, ונחשוב על השיטה שבה יש לבחור. בסופו של דבר כל אחת מחליטה לעצמה איזו מיקרופגימנטציה הכי מתאימה לגבות שלה.

 

שיטת השערה.

לשיטה זו יש שני תת-צורות: אירופאית ומזרחית. הם נבדלים באופן שבו השערות מצוירות. בעת שימוש בשיטה האירופית, המומחית מציירת שערות באותו אורך, בעוד שהשיטה המזרחית מורכבת יותר, אך היא גם נותנת תוצאה טבעית יותר. בעת השימוש בה, המומחית מציירת שערות באורכים שונים, צומחות בכיוונים שונים, באופן אקראי. הפיגמנט מוחדר כ-1 מ"מ לעומק העור. מיקרופיגמנטציה בשיטה זו מחזיקה עד 12 חודשים, אבל היא דורשת תיקון אחרי 30 יום, בגלל שהגלדים שנושרים עלולים לחשוף קרחות.

יש לציין כי אורך ה"חיים" של מיקרופיגמנטציה בגבות תלויה בסוג העור. אם הוא שמנוני, הלקוחה תצטרך לבקר אצל המומחית לעתים קרובות יותר. 

מיקרופיגמנטציה של גבות עם חינה.

שיטה זו מתאימה למי שמפחדת מדקירות, אבל גם רוצה להיות גבות מסודרות ויפות. החינה מוחדרת ל העור על ידי שריטה קלה, ובכך מונעים את כל הסיכונים. שיטה זו נחשבת עדינה ככל האפשר, בעוד שהתוצאה מחזיקה כ-6 שבועות. הגבות כמעט ואינן נפגעות, ולכן אין צורך לחכות עד שהן מתרפאות. העיקר לא לאפשר מגע של הגבות עם מים ביום הראשון לאחר הטיפול. כמובן, ששיטה זו היא לא נטולת כאבים לחלוטין, שכן תחושות הגירוד רחוקות מלהיות נעימות, אך הרבה יותר קלות לנשיאה מאשר דקירות וחתכים.

מיקרופיגמנטציה בשיטת ההצללה.

גם לשיטה זו ישנם שני תת-סוגים: שוט והצללה רכה. הסוג הראשון של מיקרופיגמנטציה גבות נותן תוצאה מעט יומרנית, כך שכמעט ולא נעשה בו שימוש כרגע. אחרי הכל, טבעיות היא צו האופנה. השיטה השניה פופולרית יותר, ובה פיגמנט הצביעה מוחדר למרווחים בין השערות. הריפוי מתרחש תוך 2-3 שבועות. התוצאה מחזיקה 2-3 שנים. הצללה, בהשוואה לשיטת השערה, הופכת את הגבות למודגשות ומדויקות יותר, יוצרת רקע רך, מעניקה נפח. נוצר אפקט של "עשן".

 

גבות פודרה.

טרם דיברנו באופן ממצה על סוגי ושיטות של מיקרופיגמנטציה לגבות. גבות פודרה נעשות בשיטת "פיזור אבקה". הגבה נראית קצת יותר כהה, כמו אחרי עיפרון. קשה לזהות מיקרופיגמנטציה לגבות גם בבדיקה מדוקדקת. נשים אוהבות את זה, את היופי שנראה טבעי יותר. הטיפול עצמו כמעט ללא כאבים, מכיוון שהפיגמנט מוחדר בשכבה העליונה של העור. מומחית מנוסה תצטרך לא יותר משעה אחת כדי לעשות מיקרופיגמנטציה כזאת, והתוצאה תהיה מורגשת במשך כ-3 שנים. המומחית משתמשת במכשיר מיוחד המבצע החדרה עדינה. לאחר הטיפול, בעור נשארים פצעים מיקרוסקופיים נשארים.

שיטת אקוורל.

תעשיית היופי המודרנית מתפתחת כל הזמן, ומציעה סוגים חדשים של שיטות מיקרופיגמנטציה לגבות. לדוגמה, לאחרונה הופיע מיקרופיגמנטציה בשיטת אקוורל (צבע מים). זהו פיזור חסר קווי מתאר של הפיגמנט. זה לא ציור מדויק, אבל הוא ממלא את הגבה, גורם לה להיראות טבעית ככל האפשר. הצבע נבחר על ידי המומחית באופן אישי עבור כל לקוחה, לרוב יש צורך לערבב מספר גוונים. השיטה מאופיינת בריפוי מהיר, שכן המחט חודרת לעור לעומק קטן.

 

מיקרובליידינג.

מדובר בשיטה די צעירה, אבל כבר יש לה הרבה מעריצות. זהו שחזור תלת מימדי של מבנה הגבות באופן דל-טראומטיות. כדי לעבוד, המומחית צריכה מכשיר מיוחד, שהוא הרבה יותר קל ממכשיר הרטט הדרוש לביצוע שיטות אחרות. בקצה הכלי יש להבים קטנים השולטים על עומק החדירה. מיקרובליידינג, כמו גם מיקרופיגמנטציה לגבות בשיטת השערה, מתחלק למזרחי ואירופאי. הסוגים נבדלים באופן דומה למיקרופיגמנטציה: אורך השערות וכיוונן.

אז בדקנו אילו סוגי מיקרופיגמנטציה לגבות ישנם. לכל אישה יש את הזכות לבחור את השיטה המושלמת עבורה בהתאם לתוצאה הצפויה, כמו גם סף הכאב. לכל טיפול יש את היתרונות והחסרונות שלו, אותם יש לשקול בקפידה לפני שהולכים למומחית. חשוב מאוד לפנות למומחים בדוקים.

דילוג לתוכן