שיתופי פעולה במצלמה: טיפים להצגת מוצרים

משפיעים ומיקרו משפיעים, בלוגרים, בלוגים ואנשי מקצוע מיומנים בהדרכה עצמית הרוויחו מיליונים לאורך טווח הקריירה שלהם, ומותגים בכל הענפים נאלצו להתעדכן בתפקידם בתוכן שיווקי.

 

אם אתם מחפשים לפנות לקהלים רחבים יותר ולקוחות פוטנציאליים, במיוחד אלה שמגיעים מדמוגרפיה צעירה יותר, משפיעים על המדיה החברתית והמלצות על ידוענים הם תמיד צילום בטוח. זה המקום בו יחסי ציבור נפגשים עם שיווק בוידאו.

 

נעבור על כמה טיפים שיכולים לעזור לך לגרום לתהליך להראות חלק ולהשיג לך את התוצאה שאתה רוצה:

 

מקד על המשפיעים הנכונים

זהו היבט מרכזי שעליך להבין כיצד עובדים עם משפיעים וסלבריטאים ברשתות החברתיות. למי האנשים שאליהם אתה פונה? האם הם רלוונטיים לתעשייה שלך או למוצר שלך? האם הם יכולים לספק ביקורת חיובית ואמינה? לא הייתם קוראים למשפיע אורח חיים בשנות העשרים המוקדמות לחייהם כדי להדגים מוצר המיועד לחולי דלקת פרקים בשנות ה -60 לחייהם, נכון? חלק מהקטגוריות (בין עשרות אחרות) הן בלוגריות אימא, משפיעות על אורח חיים, משפיעות טק וסוקרות, בלוגריות אוכל.

 

מחקר שוק שאנו יכולים לרכוש – יכול לעזור בזיהוי אישים ציבוריים מוקדיים שיסייעו למטרה שלך.

 

תמריץ אותם ובנה קרבה

הכל קשור למפגש בכל הקשור לאישור. חלפו הימים שבהם יכולת לשלם לכל אחד שיגיד משהו. הקהלים הם חכמים יותר וביקורתיים ממה שהיו אפילו לפני מספר שנים, תוך תשומת לב לפרטים ובדיקת אמינותה של כל ביקורת. הבטיחו להם שהשירות או המוצר שלכם הם באיכות הטובה ביותר והזמינו אותם לנסות באמצעות חבילות יחסי ציבור, דוגמאות והדגמות לפני שהם מתחייבים להיות במצלמה.

 

בקש מהם להפגין את השימוש במוצר

ברגע שהם על הסיפון, לקבל הדגמות מוצרים זה רעיון נהדר. אתה יכול לעשות זאת בעזרת משפיע מומחה אחד שבודק ומדגים את השימוש במוצר שלך, או שאתה יכול להתנסות בפורמט. אולי משפיעים אחרים יכולים להצטרף אליהם, והם יכולים לדון בחוויה שלהם, או לשחק משחק, או לנחש כיצד להשתמש בזה נכון. אולי הם יכולים להתמקד בתכונות המיוחדות של המוצר שלך, ולהעניק לצופים הדגמה לכך. הכל קשור ליישום יצירתי של מה שיש לך על ההקשר.

 

אם אתה מחפש לעבוד עם משפיעים וליצור סרטוני מכירות ותוכן שיווקי אחר, פנה אלינו באתר https://www.film-e-good.org.il/. הצוות שלנו יעזור לך לאסטרטג ולבצע את הרעיון שלך בצורה חלקה, ויסייע לך להשיג את ההחזר על ההשקעה והמרות שאתה צריך!

 

דילוג לתוכן