התאמה אישית של סוכך מסעדה

סוככי מסעדה הם מבני צל גדולים, יפים ומניבים הכנסות בכך שהם מושכים לקוחות ושומרים על המראה המדליק של העסק שלכם. בחירה נכונה פירושה הבנה כיצד להתאים אישית ולעצב את מבנה הצל כך שהוא יתאים לנושא העסק שלכם ולטביעת כף הרגל שלכם.

 

אז איך אתם הולכים להתאים אישית התקנה / הזמנה לסוכך? המשימה אולי נראית מפחידה בהתחלה, אז הנה רשימה מהירה של דברים שעליכם לקחת בחשבון:

 

גודל: ייתכן שתרצו להסתכל על הבניין ועל גודל המסעדה שלכם. אינכם רוצים להתקין משהו שממזער את מראה המסעדה שלכם. אתם רוצים ליצור אשליה של מרחב וזה אומר לוודא שגודל סוכך הזרועות שלכם נכון. כמו כן, אם אתם מתכוונים להשתמש בסוכך כדי להרחיב את פינת האוכל של המסעדה שלכם לחיק הטבע, בחירת הגודל הנכון היא קריטית. אז אתם צריכים להתייעץ עם מתקין הסוכך שלכם ולבקש ממנו לעזור לכם עם המדידות כך שתוכלו למקסם את השטח שיש לכם ולהתאים את כסאות הסועדים בכמות הנכונה.

 

גרפיקה: סוככי המסעדה הם מבנים שמושכים את העין ותוכלו להשתמש בהם כדי לפרסם את העסק שלכם. הדפסת הלוגו או הגרפיקה של המסעדה שלכם על סוכך היא דרך נהדרת לגרום לעסק שלכם להתבלט לעומת שאר העסקים באזור. סוככים גרפיים עוזרים לכם לפרסם את העסק שלכם באופן פסיבי, ללא עלות נוספת של תשלום עבור שלטי חוצות שבועיים או חודשיים.

 

צבע: ככל הנראה, בחירת נושא וצבע הבד הנכון היא חשובה למסעדה שלכם. הצבע צריך להתאים לא רק לתכנית המסעדה שלכם, אלא שהוא גם צריך להיות בטוב טעם ולהתאים גם לנושא הבניין. אתם רוצים לחשוב על צבע שיחמיא הן לבניין שלכם והן לעסק שלכם. כמו כן, בחירת צבע שנועד להיות בחוץ מועילה גם כן (אינכם רוצים להתקין בד שמחזיר אור ישירות לעיני הלקוחות שלכם או לקוחות פוטנציאליים).

 

סוג: תלוי במסעדה ובמיקומכם, צריך לקחת בחשבון גם את סוג הסוכך שתבחרו. סוככים יכולים להיות קבועים או סוככי זרועות. ניתן ליצור אותם גם כדי לשלב דברים כמו מפרשי צל. למעשה, אם תתאימו אישית את העיצוב שלכם, אתם יכולים לשאול את מתקין הסוככים שלכם מה האפשרויות שלכם, ותוכלו להמשיך משם. אך זכרו, אם העסק שלכם נמצא באזור שאין בו כל כך הרבה אור שמש ואתם רוצים לסגור את הסוכך בימים מעוננים, זה משהו שכדאי לכם לזכור (לכן סוכך קבוע אולי לא יתאים לכם).

 

חומר: זה משהו לעתים קרובות אנו שוכחים לקחת בחשבון. אבל חומר חשוב לא פחות כשמדובר בסוכך למסעדה. זכרו, המסגרת והבד של הסוכך שלכם יצטרכו להיות עמידים יותר מאשר מבנה צל רגיל למגורים. זו הסיבה שבחירת סוכך עם בד יציב, אמין, מסגרת ובד עמיד בפני קרני UV בדרגה מסחרית היא חשובה. החומר שממנו עשוי גגון המסעדה מיועד לעמוד בחוץ ולהחזיק מעמד בשימוש היומיומי של העסק שלכם.

 

סוככי מסעדה יכולים להיות מעוצבים גם בסוגים שונים של צורות. אתם יכולים לבחור צורות תלויות, כיפות או צורות אחרות. רק זכרו לקחת בחשבון את סוג הבניין שלכם – האם הוא גבוה, מלבני או ארוך?

 

לבסוף, זכרו כי ניתן לעצב ולהתאים אישית את הסוכך שלכם באופן הרצוי, ולכן שיחה עם מתקין הסוככים המקומי היא דרך נהדרת להתחיל את הפרויקט שלכם או אפילו לשדרג את מבנה הצל הנוכחי שלכם.

 

עכשיו כשאתם יודעים קצת יותר על התאמה אישית של סוכך המסעדה שלכם, ידעו אותנו כיצד נוכל לעזור לכם עם פרויקט מבנה הצל הבא שלכם. למידע נוסף על סוככים ומבני צל אחרים, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון או באתר האינטרנט שלנו https://www.alum-haifa.co.il/

דילוג לתוכן