בעיות מיניות שכדאי לכם להכיר

כדי להגיע לאורגזמה אתה זקוק לאהבה. איזה סוג של אהבה? האהבה לפרטנר שאתה הולך לקיים איתו יחסי מין? לא נחוץ. האהבה למין עצמו? אוּלַי. האהבה לעצמך? בהחלט כן! כל הבעיות במין הן בגלל היעדר סוג האהבה האחרון.

 

אני לא יפה

כאן יכול להיות גם "אני שמן / יש לי שדיים קטנים / בלי ישבן / צלוליטיס" יש הרבה אנשים שמתביישים בגופם. חדשות טובות, אף אחד לא מושלם ולעתים קרובות המתחמים שלך מבוססים על ציפיות לא מציאותיות. אנשים שונים מעדיפים סוגי גוף וגדלים שונים. כך שאם עבור חלקם דמות שמנמנה נתפסת כאי שלמות עבור אחרים זה יכול להיות פטיש מיני. יתר על כן, כל הזמן לחשוב על הפגמים שלך במהלך יחסי מין לא יכול לעזור לך להגיע לאורגזמה. אין אורגזמה, אין סיפוק וכתוצאה מכך מצב זה יכול להוסיף מתחמים חדשים לבן הזוג שלך כמו להיות מאהב לא מיומן.

 

מה עליי לעשות?

 

שדרג את עצמך רוחנית ופיזית. אם להיות כנים לשנות את כל הפגמים שלך קל יותר מאשר להתחיל לאהוב את עצמך כמו שאתה. כמה ניתוחים פלסטיים, משטר כושר קפדני לא יעשו אותך מאושר. לגוף בריא עליכם לאכול נקי ולהתאמן לפחות פעם בשבוע. בלי קשר, דמות מושלמת ופנים יפות גם לא יהפכו אותך לסקסי. אטרקטיביות מינית עוסקת בפרטים זעירים כמו קשר עין, ריח, צלילים, מהלכים. אם בן הזוג שלך רוצה לקיים איתך יחסי מין זה אומר שתפעיל אותו. תפסיק לדאוג, תתחיל ליהנות אז

 

אני מרגיש חסר מין

 התסביך המיני השכיח הבא הוא קשה או בלתי אפשרי להגיע לאורגזמה. למין יש המון סטריאוטיפים ולכולנו יש ציפיות גבוהות יותר. אם אתה חושב לקבל אורגזמה זה עלול לא לקרות. אם אינך מצליח להגיע לשיא בן / בת הזוג שלך יבחין בכך ועלול לחוש אשמה על כך.

 

מה עליי לעשות?

 

ישנן שתי קבוצות של בעיות אפשריות פסיכולוגיות ופיזיולוגיות העלולות לגרום לאורגזמה שלך. על כל הבעיות הפיזיולוגיות לדון טוב יותר עם הרופא שלך. הבעיות הפסיכולוגיות שאתה יכול לפתור בעצמך רק להתנסות. נסה להתרכז בהנאה בפעם הבאה שאתה הולך לקיים יחסי מין או לאונן. גישה חיובית והאווירה הנכונה יכולים לעשות ניסים.

ניתן גם לרכוש מחנות סקס אביזרים להנאה מירבית.

 

אני לא מרגיש נקי מספיק

עוד פחד אחד שמספר אנשים מתמודדים איתו הוא החשש שבן הזוג שלך לא יאהב את הריח או הטעם של הנוזלים שלך. במיוחד בעת ביצוע יחסי מין אוראליים או חיתוך. ריח של גוף לא תמיד תלוי באוכל שאתם אוכלים ובאיזו תדירות אתם מתקלחים. אז הריח הטבעי שלך נגרם על ידי פרומונים שגופך מייצר. אם בן הזוג שלך לא אוהב את הריח שלך כך שאתה לא תואם ברמה הפיזיולוגית, אין שום דבר שאתה יכול לעשות בקשר לזה.

 

מה עליי לעשות?

 

ראשית, דאג לגופך והתקלח באופן קבוע. כמו כן, כמה מחלות כרוניות יכולות להיות הסיבה לריח לא נעים. בקר ברופא שלך כדי לוודא שאתה בסדר. אם ההיגיינה שלך בסדר ואפילו מקלחת לפני יחסי מין לא גורמת לך להרגיש נקייה מספיק, זו סתם מאניה, אתה צריך להתרגל למחשבה שאתה בסדר ובן הזוג שלך אוהב אותך.

דילוג לתוכן