טיפים וטריקים של קניות מהשפים האישיים שלכם

על מנת לקבל את המרכיבים הטריים ביותר שאפשר, אנו יוצאים לקניות כל יום לפני שאנו מספקים שירות שף אישי בבית לקוחותינו. אספנו כמה טיפים וטריקים לשיתוף איתכם שיעזרו לכם לצמצם את הזמן בחנות, ואולי גם לחסוך כסף.

 

נווטו בחנויות במהירות על ידי יצירת רשימות מכוונות. המשמעות היא שלפני שאתם יוצאים לקניות, יש רשימה של אילו ארוחות אתם מתכננים להכין. לדוגמה, אם אתם מתכננים להכין שלוש ארוחות עם שלושה סוגים של חלבונים, עמילנים וירקות שונים, הרי שיהיה עליכם לרשום את כל המרכיבים כרשימת מצרכים מתחת לכותרת המתארת את המנה שלכם.

 

ברגע שיש לכם רשימה של מצרכים, ארגנו את הרשימה לפי מחלקת הסופר: ירקות ופירות, בשרים, יבשים וקפואים. זה אולי נראה כמו הרבה עבודה, אבל זה יחסוך לכם כל כך הרבה זמן בחנות. זה אמור לעזור גם להפחית רכישות אימפולסיביות – אם הפריט שאתם מסתכלים עליו לא נמצא ברשימה שלכם, אל תקנו אותו.

 

חשוב מאוד לדעת אילו חנויות מכולת יש באזור שלכם לפני שאתם יוצאים לקניות. יש חנויות מכולת שעושות דברים טוב יותר מאחרות. לחלקן יש דגים איכותיים יותר, בעוד שאחרות טובות יותר בירקות ופירות. בדקו את החנויות באזור מגוריכם כדי להרגיש מה כדאי לקנות ואיפה. תכנון מראש הוא המפתח.

 

מעבר לשקיות רב פעמיות הוא גם חשוב. לא זו בלבד שזה מצמצם את כמות השקיות מפלסטיק, אלא שזו דרך נהדרת לשמור על מזון באזור מבוקר טמפרטורה במהלך הנסיעה הביתה.

 

בחנויות מכולת יש מדיניות החזרה. יש אנשים שלא מבינים שהם יכולים לקבל את הכסף שלהם בחזרה אם המוצר שרכשו פגום. כל חנות מכולת שונה, אך בגדול מה שאתם צריכים לעשות הוא להראות קבלה בדלפק שירות הלקוחות והם ידאגו לכם. זאת, כמובן, בהנחה שלא הרסתם את המוצר בעצמכם. אם הלקוחות שלנו נתקלים בנתח גרוע של בשר, אנו ממליצים להם להודיע ​​לנו מיד כדי שנוכל לקבל החזר מטעמם. אנו קונים מדי יום עבור הלקוחות שלנו, ולרוב, האנשים שעובדים בחנויות הם נפלאים בכל מה שקשור להחזר או להחלפה של מוצר מקולקל (מה שקורה מדי פעם, לא משנה כמה אתם קונים חכם).

 

קנו מזון טרי. הידיעה באיזה ימים מגיעים משלוחי דגים או משלוחים של ירקות ופירות יכולה להבטיח שתקבלו את האיכות הטרייה ביותר האפשרית. לעתים קרובות אנו מעצבים תפריטים כך שדגים טריים נרכשים ומוכנים באותו יום שבו הם מגיעים לחנות. שאלו את המכולת המקומית שלכם באילו ימים הכי כדאי לקנות, ולא רק שתמצאו את המבחר הטוב ביותר, גם תמצאו הרבה ממנו.

 

לבסוף, תמיד שאלו שאלות. אם אתם לא בטוחים במשהו פשוט שאלו את הקצב, את מנהל התוצרת הטרייה, או את מי שעובד בגבינות. תמיד עדיף לדעת מאשר להניח.

 

המאמר נכתב על ידי https://www.chefs.co.il/

דילוג לתוכן