הישאר פרודוקטיבי ומוגן בעזרת חיתול ספיגה

האם אי פעם הרגשת אי נוחות כשאתה בעבודה ונאלץ להשתמש בשירותים? האם אתה חושש מדליפה בזמן שאתה צופה בטלוויזיה היושבת על הספה בבית? אתה מהסס לצאת מהבית בגלל בריחת שתן?

 

אם אתה מנהל בריחת שתן ומשתמש כעת בתחתונים או חיתולים למבוגרים, נסיעות דחופות לשירותים יכולות להיות מלחיצות, לא נוחות ואפילו מורטות עצבים. עם זאת, ישנן דרכים בהן תוכלו לקיים יום פרודוקטיבי ופחות לחוץ בעבודה או בבית.

 

על פי EveryDayHealth.com, חשוב לשמור על החלפת בגדים ומוצרים וציוד נוסף בקרבת מקום לכל מקרה. טיפ חשוב נוסף הוא להשתמש במוצרי בריחת השתן הסופגים ביותר הדרושים כדי להישאר יבשים.

 

תכונות חיתול ספיגה

עד 12 שעות של קיבולת מסיבית

האם ידעת שהאמריקאי הממוצע עובד בסביבות 8.06 שעות ביום ועל פי ה- CDC, צריך לישון בממוצע 7 שעות ויותר? אנשים שמנהלים בריחת שתן בדרך כלל לא עוברים יום שלם בעבודה או לילה שלם של שינה בלי לדאוג. 

 

לשוניות קלטת גדולות וניתנות להפעלה מחדש עם אזור נחיתה מלא שומרות על הנוחות הקצרה ונוחה. ליבת הספיגה הרחבה והארוכה במיוחד מספקת הגנה נוספת לאנשים פעילים כמו גם לישנים חסרי מנוחה. החלק החיצוני מפלסטיק חלק עמיד בפני נפילה וריחות וחגורת החגורה הקדמית והאחורית מציעה גומיות צמודות לגוף.

 

ליבה עמידה

אל תשב ברטיבות בזמן ניתוח דוחות, פגישה עם הבוס או מנוחה בבית. הליבה של החיתול המנותבת מאוד, יכולת הפתילה המהירה ומגיני הדליפה הגבוהים נועדו באופן ייחודי בכדי לסייע בשמירה על יובש.

 

בקרת ריח

אנשים הסובלים מבעיות בשלפוחית ​​השתן מודאגים לעיתים קרובות מריח. בדוק אם יש חומר להפחתת ריח בחיתול, במתיחה, בכרית או בבגד. ובחרו מוצר המכיל שתן וצואה אם ​​יש בריחת שתן במעי. "תחתון למבוגרים מותאם כראוי או כרית המוחזקת במקום … תבטיח כי אינך פוגע באף אחד בקרבת מקום," על פי NAFC. אל תכניס את עצמך או אחרים לפאנק מריחות לא נעימים. חיתולים למבוגרים בעלי ספיגה גבוהה, יכולים לסייע במתן ריחות משתן ומעי מעיים. 

 

חוזק

בממוצע, אנשים מבקרים בשירותים כ-6-7 פעמים תוך 24 שעות, על פי קהילת שלפוחית ​​השתן והמעיים, ובכל מקום שבין 4 ל -10 פעמים ביום נחשב ל"רגיל ". למי שמנהל בריחת שתן, המספר הזה יכול להיות לא מעט יותר. 

 

השתמש בחיתול הספיגה בביטחון. החיים יכולים להיות עמוסים, מלחיצים וכאוטי. עם מוצר ספיגת פרימיום בינוני עד כבד אחר, דאגו פחות עם ההגנה הדרושה כדי להישאר יבשים וללא דליפות.

דילוג לתוכן