יתרונות וחסרונות של גידור ויניל

גידור פרטיות ויניל צובר פופולריות בקרב בעלי בתים שמחפשים אפשרויות תחזוקה מועטות לחצר האחורית שלהם. אבל האם זה מתאים לך?

 

אם אתה בעל בית המחפש מקלט בחצר האחורית, שקול להתקין גידור פרטיות ויניל באזורים שבהם תרצה להגן מפני עיניים לא רצויות. לא משנה כמה אתם עשויים לאהוב את השכנים שלכם, יש מקרים שבהם תרצו לשמור על ה"פרטי" ברכוש הפרטי שלכם.

 

באופן מסורתי, גידור פרטיות הוגבל לאפשרויות עץ, כאשר ארז הוא החומר המועדף עבור בעלי בתים רבים. עם זאת, ויניל צובר פופולריות, ולא רק בגלל המראה האסתטי שלו. כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה בין גידור פרטיות מעץ לויניל, עיין ברשימה שלנו של היתרונות והחסרונות של בחירת ויניל, בהתבסס על עשרות שנות הניסיון שלנו בהתקנה ותיקון של גדרות לאורך הטווח הקדמי של קולורדו.

היתרונות של גידור פרטיות ויניל

גידור ויניל עשה כברת דרך מאז שנעשתה לראשונה למיינסטרים בעולם הגידור לפני שנים. כעת, רוב האנשים בקושי יכולים להבחין בהבדל בין גידור פרטיות מעץ לוויניל. בעוד שעסקים ובעלי בתים רבים עדיין בוחרים בגידור פרטיות מעץ מסורתי, יש הרבה יתרונות לבחירת ויניל.

 

תחזוקה נמוכה

גדרות פרטיות ויניל הן בדרך כלל קלות מאוד לתחזוקה. שלא כמו עץ ​​או חומרי גידור אחרים, ויניל אינו דורש צביעה או צביעה. בנוסף, גדרות פרטיות עשויות ויניל עמידות בפני שריטות וכתמים וקל מאוד לנקות אותן. כל מה שנדרש בדרך כלל כדי לשמור על גדר הוויניל שלך נקייה הוא ניגוב מהיר או שטיפה עם צינור הגינה שלך. זה לא נהיה הרבה יותר קל מזה!

 

עמידות בפני עובש וטחב

הויניל אינו נקבובי, מה שהופך אותו לעמיד בפני עובש וטחב. על פי ה-CDC, חשיפה לעובש עלולה לגרום למגוון בעיות בריאותיות, כולל זיהומים והתפתחות אסטמה. אם אתה או יקיריכם סובלים ממצבים בריאותיים בסיסיים, אבל אוהבים לבלות את הקיץ שלהם ונופל מהדלת באוויר הצח של קולורדו, ויניל עשוי להיות אופציה מצוינת.

 

אֲרִיכוּת יָמִים

גדר הפרטיות הממוצעת מעץ יכולה להחזיק מעמד כ-20 שנה עם תחזוקה שוטפת. עם זאת, בלאי רגיל יאכל בסופו של דבר את העץ, ואפילו את גדרות העץ המתוחזקות ביותר יהיה צורך להחליף. לעומת זאת, גדר פרטיות ויניל מטופחת יכולה להחזיק מעמד 100 שנה!

 

התקנה קלה

גידור פרטיות ויניל קל לבנות למתקין גדרות מקצועי, כך שהזמן הדרוש להתקנה קצר באופן דרסטי מאשר עמיתיהם העץ. למרות שחלק מבעלי הבתים בוחרים בהתקנת עשה זאת בעצמך, אנו ממליצים לך להתקשר למתקין גדרות מקצועי כמו חברת הגידור של בליק לקבלת הצעת מחיר בחינם. התקנה לא נכונה של גדר הפרטיות שלך עלולה להוביל לעבודות יקרות יותר בהמשך הדרך, ועלולה להוביל למחלוקות עם שכנים על הפרות קווי רכוש.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.gotlieb.co.il/

דילוג לתוכן