טיפים לניקוי אביב: כיצד לנקות את הרהיטים שלך בצורה הנכונה?

האם אתה אוהב את התחושה של לשכב על מצעים טריים? ניקוי אביב יכול לגרום לכל הבית שלך להרגיש רענן ובתולי. בבלוג של היום, מומחי הריהוט שלנו מכסים כיצד לנקות את הרהיטים שלך בצורה הנכונה, כולל כמה עצות לניקוי אביב שישמרו על הבית שלך להיראות ללא רבב כל השנה.

כיצד לנקות רהיטי עור?

עבור אנשים עם ילדים וחיות מחמד, רהיטי עור יכולים לספק עמידות כל כך נחוצה, אבל תאונות עדיין קורות. הנה איך לנקות את רהיטי העור שלך בצורה הנכונה.

להיפטר מפסולת

בעוד רהיטי עור אינם לוכדים פרווה ואבק כמו סוגים אחרים של ריפוד, עדיין תצטרך לנגב באופן קבוע פסולת עם מטלית יבשה או לשאוב כל פסולת באמצעות אבק מברשת.

התחל עם מים וסבון

עם עור, כתמים עדינים בדרך כלל אינם זקוקים לשום דבר יותר מסבון ומים. אתה רק רוצה לטבול מטלית רכה במי סבון חמים כדי להסיר כתמים, הקפד להשתמש בכמה שפחות לחות.

היה חכם לגבי כתמים קשים

בעוד שסבון עדין או תערובת חומץ יעבדו עבור כתמים קטנים, תרצו לעשות מחקר קטן לפני שתתמודדו עם כתמים בעייתיים יותר. סודה לשתייה, למשל, מצוינת עבור כתמי שומן בעוד שאלכוהול משפשף עובד היטב עם כתמי דיו.

יבש את העור

מים אינם חברים לעור, אז הקפידו לייבש את האזור כמיטב יכולתכם לאחר שתסיימו לנקות.

החל מרכך

לאחר ייבוש מלא של העור, תרצה למרוח מרכך עור על כל הספה, הכורסה או ראש המיטה. זה מוסיף ציפוי מגן המונע סדקים וכתמים תוך שהוא מעניק לעור ברק עדין.

כיצד לנקות ספה או כיסא מבד?

בעוד שניקוי כיסאות לפינת אוכל תלוי בסוג הבד המשמש, עדיין יש לנו כמה עצות וטריקים לניקוי אביב שיעזרו לך להתחיל.

שאבו את הספה

שאיבת אבק קבועה של הספה עם מברשת מצורף יעזור להסיר אבק, פרווה, פירורים ופסולת אחרת.

הסר כתמים בהקדם האפשרי

ככל שהכתם יושב זמן רב יותר, כך קשה יותר לצאת ממנו. לכן חשוב לנקות את כל הכתמים באופן מיידי.

בדוק את קוד הניקוי על הספה שלך

התגית על הספה שלך מציעה קצת תובנות לגבי הדרך הטובה ביותר לשמור עליה נקייה. "W", למשל, מציין שבטוח להשתמש בחומרי ניקוי על בסיס מים, בעוד "S" אומר שאתה צריך להשתמש רק בממס כדי לנקות את הריפוד.

טיפול נקודתי עם הפתרון הנכון

ברגע שאתה יודע מה סוג הפתרון הטוב ביותר לניקוי הספה שלך, אתה יכול להתחיל. עם זאת, לפני שאתה הולך רחוק מדי, תרצה לטפל באזור קטן כדי לבדוק אם יש שינוי צבע.

להתרענן עם סודה לשתייה

במיוחד אם אתה משתמש בספה שלך לעתים קרובות, היא יכולה להתחיל לספוג כמה ריחות רעים. שם נכנסת הסודה לשתייה. על ידי פיזור שלה על כל פני הספה שלך, תאפשר לסודה לשתייה להתחיל לספוג ריחות ולחות לא נעימים.

שאיבת הסודה לשתייה

לאחר שנתת לסודה לשתייה לשבת כמה שעות, כדאי לשאוב עם כלי הריפוד בפעם השנייה.

דילוג לתוכן