כיצד לזווג משטחים עם ארונות אפורים

למרות שמגמות עיצוב הפנים מתרחקות מארונות המטבח האפור, הצבע נשאר בחירה פופולרית עבור בעלי בתים שמעדיפים משהו אחר מלבד לבן, אך עדיין רוצים ליהנות מפלטת צבעים ניטרלית. המפתח לבחירת השיש המשלים את הארונות האפורים שלך הוא יצירת ניגודיות, והמומחים שלנו כאן כדי להראות לך כיצד.

"צבעים בהירים נוטים לעבוד בצורה הטובה ביותר עם ארונות אפורים, אך בסך הכל אנו רואים יותר כחול, ירוק וגווני אדמה בעיצוב פנים". מסיבה זו, אנו אוהבים את הווריאציות היפות ואת הוורידים הצבעוניים במשטחי אבן, כגון גרניט או קוורץ, מכיוון שהם יכולים להציע רקע ניטרלי ובכל זאת לתת לבעלי בתים את האפשרות להבליט את הצבעים / ים שבחרו.

 

משטחים לבנים

משטחי שיש להם רקע לבן עובדים טוב כמעט עם כל צבע של ארונות מטבח. בנוסף, לבן נוטה לגרום לחללים להראות גדולים ממה שהם באמת, ולכן משטחי עבודה לבנים עובדים טוב במיוחד במטבחים קטנים יותר. עם זאת, לפני ששוקלים משטח עבודה לבן, אנו ממליצים לבחור חומר המתאים לאורח חייכם. לדוגמה, אם יש לך ילדים קטנים, התכונות של קוורץ עשויות להפוך אותו לאופציה טובה יותר על פני משהו כמו משטח מוצק או גרניט. עבור למראה מונוכרומטי.

אם אתם נהנים מעיצובים בגוון טון, התאימו משטחי אפור עם ארונות אפורים כדי להעניק למטבח שלכם סגנון מגובש ומותאם מאוד. הפשטות של מראה מונוכרומטי (שיש או מורכב מצבע או גוון אחד) מאפשרת להבהיר מבטאים צבעוניים אחרים, כולל מכשירי חשמל, פריטי עיצוב, צבע קיר וכו '. הטריק להשגת מראה זה הוא בחירת צבע יחיד – אנו ממליצים על המטבח שלך צבע דלת הארון – ועבודה עם גוון אחד או שניים בהיר יותר או כהה יותר. 

 

שילוב שמנת ובז 'יכול לעזור לגרום למטבח שלכם להרגיש קצת יותר חם ונעים, בהשוואה לגוונים הקרירים יותר של לבן ואפור. לכן, כאשר אתה מעצב עם צבעים אלה חשוב למצוא משטח עבודה שמשלב את הגוונים החמים האלה עם האפור שנמצא בארונות שלך. 

 

חומים ארציים

אם אתה מעדיף את העושר של משטחי כהה יותר, חומים אדמתיים משתלבים היטב עם אפורים בעלי גוון חם יותר. חפש משטחים עם שילוב של גוונים אפורים וחומים, אך אל תפחד לשחק עם שילובי צבעים אחרים. 

 

תוכלו להתייעץ איתנו על כל מה שתרצו שקשור לחידוש מטבח.

דילוג לתוכן